Ciężko byłoby wskazać osobę, która przynajmniej raz w życiu nie przeczytała horoskopu. Nie ma się temu co dziwić, bo są one ogólnodostępne. Możemy znaleźć je w gazetach, a także na stronach internetowych. Dobrze byłoby jednak wiedzieć, czy horoskopy są w ogóle godne uwagi. Ponadto, warto jest mieć świadomość tego, w jaki sposób może pomóc nam doświadczona wróżka.

Jak korzystać z horoskopów?

Wiele osób czyta horoskopy z nudów bądź z ciekawości. Nie każdy podchodzi do nich poważnie. Niektórzy zaś przejmują się nimi za bardzo. Dobrze byłoby więc podchodzić do informacji znajdujących się w horoskopach rozsądnie. Co to jednak oznacza? Czytanie horoskopów nie jest na pewno niczym złym. Niemniej jednak, należałoby unikać traktowania ich zbyt dosłownie . Wydaje się, że horoskopy powinny stanowić jedynie inspirację, wskazówkę do podjęcia jakichś działań. Przestrogi w nich zawarte mogą się przydać, ale nie należy traktować ich jako czegoś, co zdarzy się na pewno. Poza tym, dobrze byłoby czytać jedynie takie horoskopy, które zostały opracowane przez profesjonalnych astrologów.

Dlaczego pomocna może okazać się wróżka?

Okazuje się, że horoskopy dostępne w Internecie czy popularnych czasopismach nie zawsze są dokładne. Osoba opracowująca je nie zna przecież każdego odbiorcy z osobna. Jeżeli więc zależy nam na starannie opracowanym horoskopie, warto byłoby skorzystać z usług wróżki. Najwięcej wróżek działa w dużych i prężnie rozwijających się miastach. Specjalistki znające się na astrologii oferują swoje usługi także w Internecie. Do spotkania z wróżką bądź z wróżbitą należy jednak starannie się przygotować. Datę swoich urodzin zazwyczaj każdy zna. Niemniej jednak, dobrze byłoby poznać również dokładną godzinę swoich narodzin. Jeżeli mamy możliwość, porozmawiajmy na ten temat ze swoimi rodzicami. Znajomość godziny, o której się urodziliśmy, pozwoli wróżce na opracowanie bardzo precyzyjnego horoskopu. Będąc u wróżki, dobrze byłoby poprosić ją o opracowanie horoskopu rocznego lub miesięcznego.

Autor

  • Doktor nauk informatycznych. Twierdzi, że posiada duszę artysty. Pasjonuje się wilkami oraz rolą wilka w świecie. Według niego nie są to złe stworzenia, a drapieżniki leśne, regulujące stan populacji innych zwierząt i także mające prawo do życia. Jego hobby to jazda na rowerze po niekalanych cywilizacją terenach.

2 thoughts on “Horoskop: wróżka prawdę Ci powie?
  1. febe

    Moje horoskopy sprawdzają się co do jednego. Sceptycy powinni bardziej zagłębić się w ich znaczenie. Jeśli ich nie rozumieją to nie dziwne, że nie widzą ich efektów.

  2. neytyri

    Muszę w końcu wybrać się do wróżki. Moja sytuacja zawodowa jest tragiczna. Może wróżba wskaże mi rozwiązanie.

leave a Comment